Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


O nás
Milan Bydžovský

Výběr vín a provoz stránek má na starosti Milan Bydžovský.

Obchodu s vínem se věnuje od roku 1997. Je držitelem mezinárodní degustátorské zkoušky a velkým milovníkem vína.

Od roku 2001 je víno jeho hlavní činností. Má zkušenosti s provozováním sítě vinoték, velkoobchodním prodejem i provozem v oblasti ubytovacích služeb a vinařské turistiky.

V současnosti působí jako konzultant Vinaře Jiřího Uherka a Vinařství Příroda, včetně pořádání degustací pro privátní a firemní zákazníky.

Mám štěstí, že má práce je mým koníčkem.

 

 

Vinař Jiří Uherek

Rodinné vinařství v Dolních Bojanovicích založil v roce 2007 Ing. Jiří Uherek, který je nyní hlavním enologem vinařství.

Je absolventem Mendelovy univerzity v Brně obor Vinohradnictví a vinařství a držitelem mezinárodní degustátorské zkoušky. Jeho odbornou rukou, tak přicházejí na svět vína jak tradičními metodami, tak za použití té nejmodernější technologie.

Základem kvality našich vín, je práce s vinnou révou už ve vinici. Požadované jakosti vína se snažíme docílit již od řezu révy a následným zacházením s keřem.

Bílá vína zrají na kvasničných kalech metodou sur-lie.

Červená vína se vyrábí tzv. teplou cestou s následným zráním v dubových sudech.

Cílíme na zákazníky s vysokými nároky na kvalitu, proto vyrábíme převážně přívlastková vínas výrazným odrůdovým charakterem a dlouhou perzistencí.

Zralý a zdravý hrozen, šetrné zpracování a trpělivost, tak vyrábíme naše vína.

Tak na zdraví a štěstí